Про це повідомляє канал «112 Україна».

«Кілька хвилин тому до приміщення суду почали пускати представників преси та інших учасників засідання. Перерва затягнулася через повідомлення про мінування. Вибухотехніки працювали півгодини. Були кінологи. Нам представники Нацполіції сказали, що обшуки завершилися, нічого не знайдено. Ймовірно, що судове засідання відновиться найближчим часом», - повідомляє кореспондент.

 «Як тільки ми отримали повідомлення на лінію «102», відразу туди виїхали профільні служби, в тому числі експерти-вибухотехніки. Було евакуйовано з будівлі суду близько 50 осіб. Судовий процес і представники ЗМІ, які там перебували, вони залишилися на місці. Поліція оглянула територію навколо будівлі, самі приміщення суду. На цей час можемо говорити, що перевірка завершилася і ніяких небезпечних предметів не виявлено», - розповіла речник столичної поліції Оксана Блищик.

Інформація про вибухівку в будівлі суду була анонімна і поступила з мобільного телефону, зазначає речник поліції. За її словами, за даним фактом буде відкрито відповідне кримінальне провадження.