Інформація про переведення Олексія Радзієвського на посаду першого заступника штабу Януковича на Львівщині не відповідає дійсності, — про це повідомив „Контекст-медіа” керівник прес-служби виборчого штабу Віктора Януковича на Львівщині Юрій Кріль.
„Ця інформація є провокаційною, це сама справжнісінька дезінформація. Очевидно наші конкуренти не мають аргументів на користь їхньої роботи, тому й вдаються до цих примітивних і дешевих засобів супроводу виборчої кампанії”, — сказав Юрій Кріль.
Він розповів, що з’ясовував це питання в Центральному штабі Віктора Януковича. Керівник прес-служби Центрального виборчого штабу Віктора Януковича Геннадій Корж сказав йому, що такого документу немає і не могло бути в центральному виборчому штабі. „Ця інформація є на кшталт того, що півтора тижні тому з’явилась інформація про те, що звільнено з посади керівника штабу Віктора Януковича Сергія Тигипка. Зрозуміло, що мета цієї провокації спрямована на то, щоб хоч тимчасово паралізувати роботу штабу, посіяти розбрат у штабі”, — вважає він.
„Ми переконані, що подібні примітивні акції ніякого дисбалансу в діяльність нашого штабу не принесуть. Ми вже сьогодні готуємося до святкування перемоги 31 жовтня”, — наголосив Юрій Кріль.
Сьогодні інформагентство ЗІК розповсюдило інформацію, з посиланням на неперевірене добре поінформоване джерело, про те, що наказом керівника Центрального виборчого штабу Віктора Януковича Сергія Тигипка керівника Львівського обласного виборчого штабу кандидата в президенти України Віктора Януковича Олексія Радзієвського буде переведено на посаду першого заступника керівника штабу у зв’язку з незадовільною роботою обласного виборчого штабу щодо формування ДВК та проведення агітаційної роботи. Це ж джерело повідомило ЗІК про те, що звільнено із займаних посад керівників районних виборчих штабів.