Про це йдеться у заяві Львівської міської партійної організації «Батьківщини», яка надійшла на скриньку Вголосу.

Як зазначається у заяві, згаданий «прес-реліз» було розіслано з невідомої електронної скриньки ([email protected]), яка не має жодного стосунку до Львівської міської партійної організацій ВО «Батьківщина».

«Розповсюдження цього прес-релізу розцінюємо як провокацію, що має на меті внести деструктив в роботу об’єднаної опозиції. Водночас інформуємо, що об’єднавчі процеси у Львівській області та у м. Львів є одними із найуспішніших в Україні: колишні члени «Фронту змін» посіли керівні посади в міському бюро партійної організацій. У Львові триває конструктивний діалог задля зміцнення партії Батьківщина. Проводяться спільні акції партійців, громадських активістів, депутатів Львівської міської ради фракції ВО «Батьківщина» спрямовані на відстоювання інтересів громади міста», – сказано у заяві.

У зв’язку із цим ЛМО ВО «Батьківщина» звертається до усіх ЗМІ «не поширювати неправдиву інформацію».

«Об’єднана опозиція єдина і готова до спільної роботи задля перемоги над діючим режимом» - йдеться у заяві голови Львівського міського партійного осередку ВО «Батьківщина»  Михайла Мужилівського.

Як пояснили Вголосу у парторганізації, справжня офіційна скринька міського осередку - [email protected] або інші скриньки, у закінченні яких є «batkivshchyna.lviv.ua».