Але багато народних рецептів приховують смертельну небезпеку, передає headinsider.net.

Скипидарні ванни

Скипидар - це речовина, яку отримують з хвойних дерев. Ванни зі скипидаром прийнято рекламувати, як засіб від болю в суглобах, ішемічної хвороби серця, атеросклерозу, ускладнень цукрового діабету, і т.д. Така універсальність чудодійного засобу нікого не насторожує.

Небезпека скипидарних ванн для людей із зазначеними захворюваннями зростає у кілька разів. Скипидар сильно подразнює шкіру, прискорює серцебиття, посилює кровотік в органах. Активна речовина скипидару має високу здатність проникнення у клітини, підсилює вироблення гістаміну. Така дія може призвести до розвитку алергічних реакцій негайного типу, що нерідко закінчується смертю, отруєння через шкіру, може викликати інсульт, аритмію, тахікардію, важку екзему.

Фізіотерапія з застосуванням скипидару іноді проводиться в санаторіях, але тут людина завжди під наглядом лікаря, процедура призначається вкрай обережно, часто тільки для однієї з кінцівок, і для ванни використовується високоякісний очищений скипидар. Дозування і якість скипидару, час ванни, стан здоров'я - кожен з цих компонентів може мати фатальні наслідки

Лазня і сауна

Коли говорять про лазні, сауні, одразу виникає асоціація зі здоров'ям і красою. Немає причин сумніватися, що лазня корисна, але тільки за умови, що ви здорові. Ось такий парадокс.

Лазня протипоказана при грипі, пневмонії, запаленні нирок, статевих органів, гаймориті і отиті, менінгіті.

При будь-яких станах, які супроводжуються високою температурою, лазня небезпечна. У цей час терморегуляція в організмі порушена, і перегрів тіла може стати смертельним.

Існують протипоказання при гіпертонічній хворобі, ішемічній хворобі серця, варикозному розширенні вен, тромбофлебіті, бронхіальній астмі, порушеннях мозкового кровообігу, цукровому діабеті.

Навантаження на серце і судини в лазні збільшується у кілька разів - людина ризикує потрапити до лікарні.

Гарячий пар може викликати не тільки перегрівання організму, але і спазм дихальних шляхів, що може привести до задухи.

Омела біла для лікування раку

Лікування раку народними засобами не може обійтися без відвару і настоянки омели білої. Ця рослина вважається вбивцею ракових клітин, втім, не забуває вбивати і здорові. У її склад входять холін, ацетилхолін, пропіонілхолін, урсулова кислота, смоли, сапоніни, глікозиди, алкалоїди, інозит. Ніяких наукових підтверджень ефективності омели проти раку немає, але є ризик отримати серйозне отруєння, приймаючи настоянку омели, або заварюючи її як чай.

Намагаючись лікувати рак народними засобами людина втрачає дорогоцінний час, тому ризик фатальних наслідків стає реальним.

Сік і настій чистотілу

Лікування чистотілом рекомендується в народній медицині «від всіх хвороб». Часто чистотіл застосовують як народний засіб від раку. Цій рослині приписують чудодійні властивості. Це не дивно: чистотіл містить кілька сильних алкалоїдів, глікозиди, флавоноїди, ефірні олії. При місцевому застосуванні чистотіл випалює бородавки і папіломи, позбавляє від вугрів: це і дало рослині його назву.

Прийом чистотілу всередину може привести до важкого отруєння, частіше хронічного: людина отруюється поступово, доходячи в результаті до критичної точки. Симптоми отруєння чистотілом: ослаблення / зупинка дихання, різке падіння артеріального тиску, діарея, блювота, аритмія, тахікардія, порушення свідомості, судоми.

Інгаляція над картоплею

Такий нешкідливий спосіб лікування може стати фатальним, у першу чергу, для дітей. Гарячі пари вареної картоплі можуть спричинити набряк гортані, ларингоспазм, обструкцію дихальних шляхів, втрату свідомості. Протипоказані гарячі інгаляції при високій температурі, дітям до 6 років, при дитячих інфекціях, ангіні, ларингіті (класичний симптом - сухий кашель).

Саме діти стають тими пацієнтами, які найчастіше змушені дихати над картоплею. Застосовуючи такий простий і звичний метод лікування грипу, ГРВІ, застуди, батьки ризикують викликати невідкладний стан у дитини.

Народний засіб лікування отиту факелом

Це незвичайне засіб може завдати опіки обличчя, голови, які можуть стати фатальними. Народний засіб від болю у вусі прийнято застосовувати і дорослим, і дітям, і він вважається дуже ефективним.

Клаптик лляної тканини потрібно просочити воском, згорнути трубочкою і вставити в вухо. Вільний коней підпалюють, і чекають, поки факел догорить на 1,5-2 см від вушної раковини. В останній момент факел слід загасити. Кажуть, що отит після цього проходить.

Якщо в цей момент спалахне волосся... Імовірність опіків і смертельного результату особливо велика у дітей.

Лікування електромагнітним полем

Екзотичний і смертельно небезпечний метод індонезійської народної медицини пов'язаний із залізницею. Тут прийнято лежати на рейках, і дітям, і дорослим, і вважається, що цей спосіб виліковує від усіх хвороб. Метод заснований на уявленнях про фізіотерапію магнітним полем: коли по сусідній гілці проходить поїзд, рейки на яких лежать наповнюються слабким електричним полем. Чи варто ризикувати життям заради сумнівного лікувального ефекту?

Полоскання горла гасом - народний засіб від ангіни

Для полоскань і обробки мигдалин гас розбавляють водою. Лікування ангіни гасом дуже небезпечне. Застосовують цей засіб частіше для дітей. Що буде зі шлунком і стравоходом дитини, якщо він випадково проковтне гас? Отримані опіки слизових можуть привести до смерті, так само як і спазм гортані до задухи, а всмоктування гасу в кишечнику - до отруєння.

Настоянка мухомора

Цей казковий засіб є дуже токсичним. Мухомор містить отруту, яка здатна паралізувати дихання людини, порушити свідомість, викликати діарею і блювоту, тяжке ураження печінки і нирок. Отруєння мускарином часто призводить до смерті.

Народні цілителі рекомендують застосовувати настойку мухомора, як засіб від усіх хвороб.

Купання в ополонці

Прийнято вважати, що купання у крижаній воді - це кращий засіб загартовування і спосіб вилікуватися від усіх хвороб. Це питання спірне, і до такого екстремального лікування приходять не відразу, а лише через роки загартовування. Пірнати в ополонку без підготовки, під дією ейфорії (часто в алкогольному сп'янінні) небезпечно для життя. Це може викликати зупинку серця і дихання, судоми, і людина або замерзне і потоне, або загине від задухи. Ускладнення, які викликані переохолодженням в ополонці, також можуть привести до смерті, але вже через деякий час.

«Вголос»