Ініціативну групу для створення фракції „Батьківщина” сформовано у Львівській облраді. Про це „Вголосу” повідомив депутат Львівської облради, екс-керівник фракції „Наша Україна” Олег Канівець.
„Фракція „Батьківщина” у облраді буде. Вже створено ініціативну групу, яка працює над цим”, ― сказав Олег Канівець.
Олег Канівець зазначив, що намір увійти у нову фракцію висловила частина депутатів з фракції „Наша Україна”. Він також не виключає, що до цього процесу приєднається і дехто з членів фракції НПУ у Львівській облраді.
В другий половині тижня відбудеться прес-конференція, на якій будуть оприлюднені імена інших учасників ініціативної групи та членів фракції, ― пообіцяв Олег Канівець.
Олег Канівець підтвердив свій особистий намір залишити лави партії „Наша Україна” і вступити у партію ВО „Батьківщина”.
„З’їзд НСНУ дозволяє вже сьогодні казати, що це буде друга НДП чи „ЗаЄДу”. Я особисто підтримую президента Ющенка і його соратницю прем’єра Тимошенко. яка втілює програму президента в життя. Але сьогодні я бачу, що оточення президента плете інтриги проти прем’єра і вважаю, що прем’єру треба підставити плече”, ― сказав Олег Канівець.
Як повідомляло агентство, станом на сьогодні у Львівській облраді зареєстровані фракції „Наша Україна”, Народної партії Україна. а також депутатська група „Соціальна справедливість”. Загалом у Львівській облраді 81 депутат.