Про це під час прес-конференції сьогодні заявив німецький інвестор Тім Нандельштедт, який працює в Миколаївському районі, передає кореспондент «Вголосу».

Інвестор зазначив, що працює на Львівщині вже п’ять років і для нього принципово вести бізнес чесно, без корупції. Однак, за його словами, він вже кілька разів був свідком того, як державні установи за гроші вирішували певні питання на користь тих, хто платив.

«До мене кожного місяця дзвонить німецький інвестор і питає: «Тім, як ситуація в Україні? Ми хочемо там працювати, робити великі інвестиції. Як нам бути?». Зараз я відповідаю, що краще цього не робити, краще почекати.

«Тут великий ризик зараз працювати. Ситуація тут ще не є добра. Зараз багато іноземних інвесторів чекають, бо мають страх перед тим, що буде в Україні», – розповів Тім Нандельштедт.

Він додав, що після Майдану Україна змінилася, стала іншою країною, однак не всі її жителі це розуміють. Німецький підприємець наголосив, що тепер Україна має бути новою: «без корупції, більше демократії».

Як повідомляв «Вголос», підприємці Львівської області вимагають звільнення керівників управлінь, які займаються шантажем та провокують до хабарництва підприємців малого та середнього бізнесу.