Шевченківський райсуд столиці арештував громадянина Вірменії, який підозрюється у вчиненні розбійного нападу на співробітника Адміністрації президента Олександра Бухтатого, якого знайшли мертвим 14 березня.

Про це повідомляє прокуратура Києва.

“Шевченківський райсуд столиці задовольнив клопотання Київської місцевої прокуратури N10 та заарештував на 60 діб іноземця, який підозрюється у розбійному нападі на співробітника Адміністрації Президента України, після якого потерпілий помер”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, увечері, 13 березня, на вулиці Багговутівській у Києві підозрюваний та його спільник напали на незнайомого їм чоловіка, кілька разів вдарили його по голові, відібрали телефон та банківські картки. Вранці тіло потерпілого знайшли перехожі. Загиблим чоловіком виявився співробітник Адміністрації Президента.

25-річному громадянину Вірменії інкримінують ч. 2 ст. 187 Кримінального кодексу (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством небезпечним для життя особи, яка зазнала нападу).

Особу другого нападника встановлюють.

Нагадаємо, що у Києві виявили мертвим  працівника Адміністрації Президента.

Поліція не пов’язує вбивство з його професійною діяльністю і вбачають ознаки скоєння злочину з корисливих мотивів.

Напередодні поліція повідомила, що офіційною причиною смерті співробітника Адміністрації Президента Олександра Бухтатого є ішемічна хвороба серця.