З’ясовано, що організатором злочину став інспектор підрозділу ДАІ при ЛМУ ГУМВС України у Львівській області (на даний час уже звільнений з посади). Домовившись про зустріч з потерпілим та знаючи, що при собі він матиме цінні речі, правоохоронець розробив план щодо викрадення його майна.

До співпраці інспектор залучив міліціонера спеціального батальйону судової міліції «Грифон» при ГУМВС України у Львівській області та жителя міста Шепетівка (Хмельницька обл).

Останній побив потерпілого і заволодів його майном на суму понад 4 тис. грн.

Спільники втекли з місця злочину і поділили награбоване між собою.

Інспектору ДПС та міліціонерові «Грифону» інкримінують злочин за ч. 2 ст.186 КК України (грабіж, поєднаний з насильством), за який передбачено позбавлення волі строком від 4 до 6 років.

Спільнику правоохоронців висунуто обвинувачення за ч.4 ст.187 КК України (розбій, спрямований на заволодіння майном, вчинений організованою групою). Йому загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Окрім цього, прокуратурою міста Львова внесено подання начальнику ГУ МВС України у Львівській області про усунення причин та умов, що сприяли вчиненню такого злочину та недопущення вказаних порушень у майбутньому.