ГУ МНСУ у Львівській області заявляє, що інформація ЗМІ проте, що нібито в результаті діяльності інспекторів державного пожежного нагляду склалася загрозлива ситуація для проведення виборів на Львівщині, а відтак і про можливість їх зриву є упередженою і не відповідає дійсності. Про це йдеться у заяві, розповсюдженій прес-службою ГУ МНС у Львівській області.
ГУ МНС України в Львівській області наголошує, що виявлення порушень в організації пожежної та техногенної безпеки є одним із завдань підрозділів МНС і спрямоване не на зрив, а навпаки на належне проведення президентських виборів, безпеку населення області.
Проведення пожежно-технічних обстежень об’єктів, де будуть розташовані виборчі дільниці, в області здійснювалось планово на підставі розпорядження МНС України № 8-р від 20.08.04 „Про вжиття заходів до забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час виборів Президента України 2004 року”, у суворій відповідності з законами України „Про пожежну безпеку” та „Про правові засади цивільного захисту”, інших нормативних документів, які регламентують діяльність підрозділів МНС. Зафіксовані недоліки були узагальнені й доведені до відома керівництва області, міста та окружних виборчих комісій, на яких і покладена законом відповідальність за належну підготовку і проведення виборів. Керівникам об’єктів та головам виборчих комісій вручені приписи для усунення недоліків протипожежного характеру, у передбачений законом термін. ― йдеться у заяві.