У деяких країнах світу, включно з Австралією і Японією, соціальна мережа Instagram приховає кількість лайків під постами, щоб “зняти тиск” на користувачів.

Про це повідомляє британська телерадіокомпанія ВВС.

Повідомляється, що пробна версія такого використання стартує в четвер. Це означає, що користувачі бачитимуть ім’я під повідомленням, а не кількість лайків під постом.

Як показують дослідження, такого роду миттєвий зворотний зв’язок по контенту може підвищити самооцінку людей, але знизити у інших, якщо вони не отримують стільки лайків. Кількість лайків, які отримує пост, для деяких є показником успіху або популярності.

Instagram запустив аналогічне випробування в Канаді в травні, а тепер розширив географію на Австралію, Нову Зеландію, Ірландію, Італію, Японію та Бразилію.

У компанії сподіваються, що так користувачі зможуть зосередитися на тому, щоб ділитися тим, що їм подобається і не зациклюватися на лайках.

В Instagram заявили, що такі зміни не стосуватиметься бізнесу. І користувачі, як і раніше, можуть бачити список людей, яким сподобався контент інших людей.

Раніше зазначалось, соціальна мережа Instagram буде активно боротися з проявами ненависті та цькування в Інтернеті.