Мер Києва Віталій Кличко вкотре не зміг до ладу вимовити кількох слів, а саме – словосполучення «Інститут судових експертиз».

Конфуз із Кличком трапився в ефірі програми «Ваша свобода». Про це написав колишній український політик-нардеп Олександр Онищенко у Facebook. Він же і розмістив відповідне відео.

У програмі столичний голова обговорював те, що команда Зеленського подала заяву до Кабінету Міністрів про звільнення його з посади. Під час інтерв’ю ведучий Віталій Портников запитав Кличка про розслідування НАБУ можливого розкрадання грошей під час будівництва нового скляного пішохідного моста.

Коли очільник Києва обговорював міст, йому необхідно було сказати «Інститут судових експертиз», однак він не зміг цього зробити протягом 21 секунди. Він «спіткнувся» об слово «судових» і пів хвилини не міг підібрати потрібних слів, навіть підказка співрозмовника йому не допомогла.

Як писав «Вголос», Володимир Зеленський планує розділити повноваження мера Києва та голови КМДА.

Нагадаємо, НАБУ розпочало розслідування щодо «мосту Кличка». Кримінальне провадження відкрили через ймовірну розтрату коштів під час будівництва.