Начинка пристрою, який, за заявою Intel, є «персональним комп’ютером класу Pentium», представлена системою-на-кристалі Quark. Її виготовлено за 22-нанометровим техпроцесом.

В Quark використовують два однойменних процесорних ядра на архітектурі x86 і флеш-пам’ять NAND. Комп’ютер підтримує Wi-Fi і Bluetooth і працює на базі Linux, хоча можливе використання й інших ОС.

Intel відкриє для Edison спеціалізований магазин додатків. Комп’ютер не призначений для використання в ролі окремого пристрою. Його можна вбудовувати в переносну електроніку і побутову техніку в рамках системи «інтернет речей».

Окрім Edison, Intel представила кілька переносних пристроїв: «розумний годинник», що вміє відображати повідомлення з врахуванням розташування користувача, навушники, Bluetooth-гарнітуру Jarvis і бездротову зарядку у вигляді чаші.

Навушники підключаються до смартфона дротом і оснащені датчиком для вимірювання пульсу. Раніше пристрій з аналогічними функціями під назвою Heart Rate Earphones показала компанія LG.

Intel оголосила про те, що проведе серед сторонніх розробників конкурс Make It Wearable з призовим фондом 1,3 мільйона доларів. На конкурс приймаються ідеї щодо поліпшення переносних при

Джерело: DT.UA