Сьогодні вже не тільки експертному середовищу, а широкому колу українців стало зрозуміло, що інтереси президента України Володимира Зеленського не збігаються з інтересами держави.

Про це в ефірі ток-шоу “Говорить ВЕЛИКИЙ Львів” заявив ексочільник Львівської ОДА, нардеп від “ЄС” Олег Синютка.

“Здається, вже всі в Україні і за кордоном помітили, що в Зеленського форма домінує над змістом. І ця форма завжди підлаштовувалася під зміст. Хотіли українці миру – Зеленський говорив про мир. Хотіли українці зарплату в 4000 доларів для вчителів – він говорив про цю зарплату. Хотіли українці якогось неймовірного чуда – він говорив, що це чудо станеться і дуже швидко”, – зазначив політик.

Сьогодні ж, за словами Олега Синютки, вперше Володимиром Зеленським керував інстинкт самозбереження:

“Все, що відбулося, було для того, щоб забути проблеми як у міжнародній, так і у внутрішній політиці. Економіка зростає на 1%, а ціни тим часом зростають неймовірно. Всі ці проблеми сипляться на нього, як на керівника держави, який сформував абсолютну владу. Він не дає відповіді, бо її немає. Як дати мир? Він спробував шляхом здачі України агресору, створення анклаву, який заякорить Україну в пострадянському просторі, не дасть просунутися в Європу. Українці заперечили – і він відступив. Але задекларував себе як людину, яка неспроможна вирішити проблеми. Він рухнувся в економіку – і все, що мали заплатити олігархи, він спробував перекласти на підприємців. І знову штопор, бо люди сказали: “Як так? Ми годуємо свої сім’ї, хочемо підтримати свій добробут…а де Коломойський? Де Пінчук? Де Ахмєтов? Де інші олігархи? Чому ти хочеш витягнути з нас всі соки, щоби закрити проблеми бюджету?” Сьогодні Зеленський відповідей на ці питання не має. Але бути президентом він хоче. І це дуже різко починає не відповідати інтересам українців”, – додав нардеп.

Прямий ефір ток-шоу дивіться тут: