Про це сказано у повідомленні прес-служби Ігоря Пукшина, який буде балотуватись у Старосамбірському виборчому окрузі № 125.

У заяві прес-служби, зокрема, сказано: «10.07.2012 на авторитетному львівському сайті zik.ua з’явилась інформація про проведене дослідження Агентством регіонального розвитку Самбірщини у виборчому окрузі №125, де не вказано періоду проведення соціологічного дослідження, кількість опитаних респондентів, відтак невідомо: коли і скільки виборців було опитано, що ставить під сумнів правдивість інформації».

За інформацією прес-служби Ігоря Пукшина, Агентство регіонального розвитку Самбірщини заснував керівник штабу кандидата в депутати Андрія Лопушанського Микола Шийко.

«Закликаємо поважні інтернет-видання Львівщини більш відповідально відноситись до інформації, яку їм нав’язують, особливо в передвиборчий період, та дотримуватись толерантності у веденні інформаційної політики», – зазначається у заяві.

Нагадаємо, що нещодавно Вголос публікував соцдослідження SOCIS щодо виборчих настроїв у Старосамбірському окрузі, згідно з яким лідером є Ігор Пукшин. Це дослідження проводилось 21 травня – 10 червня 2012 року. Загалом було опитано 1200 респондентів.