За даними служби Google. Новини цю новину вже передрукувало 49 інформаційних ресурсів.

«Фейк» виглядає так:

«У Таганрозі експериментальний будильник відрубав дівчині голову. Про це повідомляє РБК з посиланням на прес-службу УМВС РФ по Ростову-на-Дону. Молодий чоловік, який брав участь в конкурсі «Самий безбашений будильник», створив будильник у формі гільйотини, підвішеній над ліжком. Він запропонував знайомій дівчині провести фотосесію на тлі своєї роботи. Раптово механізм будильника спрацював і позбавив дівчину голови.

Творець смертельного винаходи спробував сховатися з місця події, але пізніше був спійманий поліцією. Співробітників правоохоронних органів викликали родичі молодої людини, які знайшли оголене тіло дівчини з відрубаною головою.

За даним фактом порушено кримінальну справу за ст. 109 КК РФ («Спричинення смерті з необережності»).

«Новина» вже спростована прес-службою УМВС РФ у Ростові-на-Дону. «Поширена в ряді ЗМІ інформація з посиланням на прес-службу ГУ МВС Росії по Ростовській області про те, що в Таганрозі «загинула дівчина через експериментів з будильником» - не відповідає дійсності. Прес-служба ГУ МВС Росії по Ростовській області звертає увагу журналістів та громадськості, що на території міста Таганрога подібна подія зафіксовано не було. Звернень і заяв від громадян по такого роду події в органи внутрішніх справ не надходило», - йдеться в повідомленні прес-служби.