Про це йдеться на сайті Міжнародної організації кримінальної поліції.

Біляву світлошкіру дівчинку з блакитними очима на ім’я Марія знайшли в місті Ферсал в північно-східній Греції в таборі під час поліцейської операції 17 жовтня. Підозру поліції викликало те, що дитина відрізнялася від циган, які представлялися її батьками. Аналізи ДНК показали відмінність в генетичному матеріалі дівчинки і «батьків», обвинувачених на даний момент у викраденні дитини.

Фото знайденої в Греції дівчинки, поширене організацією Посмішка дитини.

Батьків білявої дівчинки з табору в Греції шукають по всій Європі

У повідомленні наголошується, що Греція передала Інтерполу результати аналізу ДНК дитини. Проте порівняння результатів ДНК-тесту дівчинки з базою даної ДНК Інтерполу поки не дало результатів. Організація закликає всі держави, що входять до її складу, перевірити свої локальні бази даних і допомогти грецькій владі знайти батьків дитини. Також Інтерпол зацікавлений у додатковій інформації про заарештованих «лжебатьків» Марії – 39 –річнного Христос Саліс і 40 -річну Елевтерію Дімопулу.

Благодійна організація «Посмішка дитини», де зараз знаходиться дівчинка, отримала більше восьми тисяч телефонних дзвінків, у тому числі від сімей, які сподіваються, що Марія – їх зникла дочка. Дівчинка може бути родом зі Східної Європи чи Скандинавії, вважають оглядачі.

Адвокат циганської родини Марієтта Палавра сказала, що дівчинку віддала її «іноземна» біологічна мати, оскільки у неї не було коштів на утримання дитини, і вона шукала спосіб позбутися від неї. Нова «мати» вирішила виростити Марію, бо пошкодувала її і «там, де годують п’ять ротів, вирішили прогодувати і шостий», сказала адвокат.

Джерело: CNN