Інцидент в Івано-Франківську ще більше згуртує наші ряди, ― йдеться у заяві Львівського обласного виборчого штабу Віктора Януковича з приводу сьогоднішнього нападу на прем‘єра Віктора Януковича в в Івано-Франківську.
Подаємо повний текст заяви:
„Громадський виборчий штаб кандидата в Президенти України Віктора Януковича у Львівській області глибоко обурений безпрецедентним випадком, який стався 24 вересня у Івано-Франківську. Засуджуючи подібні печерні методи ведення політичними опонентами передвиборчої кампанії, з усією відповідальністю заявляємо: нас не залякати такими агресивними, нелюдськими, екстремістськими вчинками. Навпаки, організатори нападу на нашого кандидата в Президенти черговий раз продемонстрували, що вони не здатні вести політичні змагання демократично, згідно з нормами чинного законодавства, в дусі християнської та суспільної моралі. Ми ж, натомість, і надалі будемо дотримуватись цивілізованих, толерантних, виважених методів ведення кампанії. Більше того, інцидент у Івано-Франківську ще більше згуртує наші ряди, додасть нам впевненості у своїх силах і ще більшої віри у перемогу нашого кандидата Віктора Януковича. Перемога буде за нами!”.
Сьогодні в Івано-Франківську студент Прикарпатського університету кинув в прем’єр-міністра Віктора Януковича невідомим предметом, після чого він впав і був доставлений у лікарню