Нещодавно Верховна Рада України підтримала депутатський запит народного депутата Ярослава Кендзьора до Генеральної прокуратури про причетність членів Львівської обласної організації СДПУ(О), у тому числі народного депутата Ігоря Шурми, в утриманні підпільного борделю у Львівській області „Теплі зустрічі”.
У відповідь народний депутат України Ігор Шурма заявив, що подасть до суду на народного депутата України Ярослава Кендзьора за образу честі й гідності.
„Коли хтось оприлюднює інформацію про підпільні борделі, то передусім це може озвучити та людина, яка відвідує такі заклади, оскільки вона знає, що вони існують. Враховуючи те, що сьогодні чоловік живе в ритмі „старість – не радість, маразм – не оргазм”, то я абсолютно не дивуюсь тим перверсіям, які супроводжують пана Кендзьора”, — сказав Ігор Шурма.
„Це є чергова спроба привернути увагу до Шурми, він мене дуже заінтригував цією інформацією. Але я думаю, що інтрига інтригою, а відповідати за розповсюдження таких даних у суді доведеться. Я обов’язково звернуся до суду”, — додав Ігор Шурма.
„Мене моя дружина, з якою я виховую двох дорослих синів, абсолютно задовольняє. Я не веду пошук молодших від себе, аби задовільнити якісь свої захцянки. У Кендзьора є, очевидно, інші підходи до цієї справи. Відповідно до цього проявляється його заява”, — зазначив Ігор Шурма.
Ігор Шурма також додав, що збирається перевірити достовірність даних про те, що в „одному клубі Києва, де збираються гомосексуалісти, був помічений голова ЛКО НРУ Ярослав Кендзьор”.