З’ясовано, що чоловік 16 вересня 2011 р., з метою збуту на території колонії, отримав від невідомої особи два поліетиленові пакети, обмотані прозорою липкою стрічкою, у яких була марихуана, вагою 25 грамів. 

«Працівник колонії вже не вперше робить подібні послуги засудженим. Раніше він вже передавав гроші та мобільні телефони. Проте цього разу, розуміючи, що знаходиться в пакеті, чоловік все ж погодився допомогти. Перед контрольно-пропускним пунктом він зайшов у туалет та сховав його собі у спідню білизну, проте це не завадило працівникам охорони виявити наркотичні засоби», – йдеться в інформації.

Слідчі Дрогобицького міськвідділу міліції порушили кримінальну справу за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Нещодавно Дрогобицький міськрайонний суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 5 років із встановленням іспитового строку 3 роки.