Про це повідомив ВЗГ ГУ МВС України в Львівській області.

Дрогобицькі правоохоронці вилучили у 35-річного інженера два поліетиленові пакети з подрібненою речовиною рослинного походження зеленого кольору. Згідно з висновком експерта це була марихуана, загальною вагою 25 грамів.
 
Слідчі Дрогобицького міськвідділу міліції порушили кримінальну справу за ч. 2 ст. 307 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).
 
Нещодавно Дрогобицький міськрайонний суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 5 років із встановленням іспитового строку 3 роки.

За даними міліції, працівник колонії 16 вересня 2011 року отримав від невідомої особи два поліетиленові пакети, обмотані прозорою липкою стрічкою, із наркотичним засобом марихуаною.
 
Працівник колонії вже не вперше робить подібні послуги засудженим. Раніше він вже передавав гроші та мобільні телефони. Проте цього  разу, розуміючи, що знаходиться в пакеті, чоловік все ж погодився допомогти. Перед контрольно-пропускним пунктом він зайшов у туалет та сховав його собі у спідню білизну, проте це не завадило працівникам охорони виявити наркотичні засоби.