Голова львівської Громадської організації «Вектор» Андрій Іонов закликає політичні партії та громадські організації ініціювати внесення до Конституції змін, які забезпечать умови для успішної професійної самореалізації українців.

Із таким закликом Андрій Іонов виступив вчора, 23 грудня, на організованій «Вектором» зустрічі на тему «Я, Україна і що робити зараз?».

«Сьогодні перед державою стоїть задача ефективно оцінити потенціал, яким володіє суспільство, кожна людина. Я маю на увазі пошук «сродної праці» за Сковородою. Громадські організації та політичні партії мають об’єднатися з метою внесення в Конституцію змін в контексті тези про «сродну працю», — сказав він.

На думку Іонова, чимало проблем в українському суспільстві зумовлені тим, що люди зайняті тим, до чого насправді не схильні від природи. І якщо цю помилку виправити, то й держава в цілому процвітатиме.

Громадський діяч вважає, що в Украні необхідно створити систему розкриття внутрішнього потенціалу кожної людини, залучивши до цієї роботи психологів, соціологів, соціоніків тощо.

Ще до народження людини, виходячи з її генотипу, можна визначити її таланти, і після народження зусиллями держави їх розвивати, додав А.Іонов. За його інформацією, подібні експерименти проводяться в Великій Британії.

Як зазначив під час зустрічі завідувач кафедри філософії та економіки Львівського державного медичного університету ім. Данила Галицького Ігор Держко, Україна за роки незалежності так і не зуміла реалізувати свій потенціал. Причину цього він вбачає у тому, що за цей час наша держава не змогла стати повноцінним суб’єктом міжнародних відносин. «Україна зрештою має стати зрілою державою, відійти від фарватеру руху великих країн, і самій визначати свій шлях», — зазначив він.

Андрій Іонов народився 20 квітня 1958 року у Львові. Закінчив Львівський торгово-економічний інститут (1979), Львівський державний університет (1988) та Академію зовнішьої торгівлі у Москві (1991). Очолював низку комерційних підприємств, був президентом Львівського ізоляторного заводу. Депутат Львівської міської ради 4-го скликання. Голова громадської організації «Вектор». Автор книжки «Вектор». Одружений, має доньку.

Головною метою діяльності ГО «Вектор» є діяльність, спрямована на створення в суспільстві умов для соціального партнерства особи, соціумів різних рівнів та держави, за яких вони реально виступали б рівноправними сторонами в динамічному кооперативному розвитку. «Вектор» переслідує такі цілі: сприяти соціалізації особи - оптимальна безперервна адаптація особи до динамічного розвитку суспільства; розробити принципи та методи автоматизації управління розвитком суспільства; сприяти духовному та фізичному відродженню персони.

Фото: Віталій Галак