Мартін МакДонах – перший драматург із часів Шекспіра, чотири п’єси якого одночасно йшли на підмостках Королівських театрів Лондона.

Сучасного ірландського драматурга Мартіна МакДонаха найсуворіші критики Старого й Нового світу називають «Тарантіно від театру», а також «головним драматургом ХХІ століття». Його п’єси отримали всі можливі й неможливі нагороди з області драматургії. Серед них «Evening Standard Award», «Tony» та премія Лоуренса Олів’є. Мартін МакДонах штатний драматург Королівського Національного театру.

З 1997 року «ірландські комедії» МакДонаха ставляться на найкращих сценах Європи, де їх незмінно чекає шалений успіх та популярність. Після постановки його першої п’єси «Королева Краси», Мартін МакДонах прокинувся вже знаменитим та став героєм національної сенсації.

Феномен театрального успіху МакДонаха може змагатися хіба тільки з його кіно-експериментами: «Шестизарядник», який отримав премію «Оскар» та «Залягти на дно у Брюзі», що був номінований на Оскар.

Міхаїл Чехов – племінник Антона Чехова, актор і режисер. Працював з К. Станіславським і М. Рейнхардом. В 1939 р. створив свою акторську школу в США через яку пройшли Мерлін Монро, Антоні Квін, Клінт Іствуд... Знімався у легендарному фільмі «Заворожені» Альфреда Хічкока. Написав книгу «Про техніку актора». На фестивалі «Драбина» Сергій Федотов представить своє оригінальне прочитання вправ і принципів акторського існування, задекларованого М. Чеховим.

Сергій Федотов – заслужений артист Росії, творець та художній керівник Пермського театру «У моста». Перший іноземець, що став лауреатом Національної премії Чехії. Його постановки отримали більше 20 Гран-Прі міжнародних театральних фестивалів. Сергій Федотов постановник більш, ніж 150 вистав у Росії та за кордоном.