Невідомо на що розраховував ірландський «Сант-Патрікс» у Львові, однак з такою «яскравою» грою ірландцям грати хіба що в першій лізі України. Мабуть, і там би знайшлися команди, які б обіграли представники третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Протягом усього поєдинку команді Олега Кононова довелося ламати позиційну оборону суперника. Майже усі ірландці стояли на власні частині поля і нівельовували атакувальні дії суперника. Якщо і щось вдавалося створити гостям біля воріт Богатінова, то в кращому разі усе завершувалося кутовим ударом. Утім, такі епізоди траплялися вкрай рідко. За увесь поєдинок «Сент-Патрікс» не створив жодного (!) гольового моменту біля воріт «Карпат».

Натомість «карпатівці» як не старалися, їм не часто вдавалося організувати небезпеку біля воріт суперника. Львів’яни грали в дрібний пас, який не приносив дивідендів. Часто гравців «Карпат» підводив брак при передачах. А організовувати улюблені контратаки «Карпати» просто не мали можливості.

Така гра не подобалася львівському вболівальнику. Глядачі інколи освистували гру «зелено-білих». Бажану небезпеки біля воріт суперника місцевий глядач бачив не так часто.

У першому таймі найбільше львівську публіку потішив Федецький. Артем у першому епізоді небезпечно пробив з гострого кута, а у другому – забив гол після фатальної помилки воротаря на виході.

«Стоячий» футбол від «Сент-Патрікса» продовжився у другому таймі. «Карпатівці» без проблем контролювали м’яч на частині суперника і шукали можливості загострення атаки. Львів’яни робили усе, аби забити ще, і таки свого добилися наприкінці зустрічі. Ощипко створив «пожежу» у штрафному суперника після удару зі штрафного, а білорус Воронков виявився найспритнішим на добиванні у штрафному майданчику гостей. Гол для білоруса став першим офіційним у «зелено-білій» команді.

Зрештою, як і перемога «Карпат» у новому сезоні. Не надто яскравий матч «Карпати» завершили яскраво і фактично переступили поріг третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

ФОТО

ВІДЕО