Як інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода», їй допомагали довірена особа, головний хірург Львівської області Юрій Шаваров, депутати від ВО «Свобода» Львівської обласної ради Володимир Чехут, Бродівської районної ради Іван Ліпкевич, Леся Мриглод та Бродівської міської ради Михайло Чунгін та Володимир Хрипливий.

Особисто поспілкуватися з народним депутатом прийшло близько 80 громадян. Питання, з якими зверталися мешканці Бродів та Бродівського району, стосувалися отримання матеріальної допомоги, фінансування місцевої футбольної команди, невиконання рішень судів, питання приватизації житла та земельних ділянок, проблеми із усиновленням дитини, отриманням квартири чорнобильцями, транспортного сполучення та інші.

Зокрема, звернувся ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС, інвалід, який вже багато років першим стоїть на пільговій черзі на житло, однак досі його не отримав. Ірина Сех звертатиметься з цього питання до голови Львівської облдержадміністрації, адже для таких категорій пільговиків передбачене придбання квартир коштом держбюджету.

Зі скаргою звернулися жителі села Гримайлівка Бродівського району. Їхнє село – єдине в районі досі не газифіковане, хоча за документами в будинки селян проведено газ. Ірина Сех зазначила, що ситуація в Гримайлівці – це приклад невиконання Угоди про співробітництво між НАК «Нафтогаз України» та Львівською облдержадміністрацією. Народний депутат звертатиметься до голови ЛОДА, аби якнайшвидше було виконано зобов’язання перед громадою, і гримайлівці нарешті отримали газ.

Делегація бродівців, які мешкають в аварійних будинках на вул. Золотій, поскаржилися на жахливі умови проживання. Будинки настільки старі і знищені, що не підлягають ремонту, єдиний вихід – це переселення мешканців. У Бродах вже давно не надають квартири черговикам, оскільки в місті практично не ведеться житлове будівництво. Ірина Сех бачить тільки єдиний вихід із цієї ситуації – ухвалення Кабінетом Міністрів постанови про відселення мешканців аварійних будинків коштом державного бюджету, і звертатиметься до уряду з цього питання.

Також Ірина Сех на прохання представників Бродівського відділення УТОГ пообіцяла подбати про придбання для них комп’ютерів, аби інваліди з вадами слуху мали можливість спілкуватися за допомогою Скайпу.