Мембріве зазначив, що консульський відділ посольства скоротив з двох тижнів до п'яти днів термін розгляду заявок, що приходять з візового центру, і дозволив сплачувати консульський збір у гривні.

Крім того, посольство відкрило ще один консульський центр у Львові. Представництво Іспанії працюватиме у Львові на вулиці Короленка, 4

За словами Мембріве, вже видно позитивні результати таких нововведень - за липень консульство видало 4000 віз, при тому, що в середньому за рік видається 30-35 тисяч віз, а рівень відмов склав 5%.

Комі того, повідомив він, консульський відділ посольства Іспанії переїхав у новий офіс, який набагато просторіше попереднього і дає можливість обслуговувати відвідувачів краще і з великими зручностями.

«Тепер людям немає необхідності стояти в довгих чергах на вулиці у спеку і холод, чекати прийому у консультанта вони можуть в залі очікування, який вміщує 100 осіб», - сказав консул.

Мембріве також підкреслив зацікавленість Іспанії в розвитку туристичної співпраці з Україною.

"Ми бачимо в Україні величезний туристичний потенціал, і ми не хочемо, щоб український турист відчував, що з ним поводяться як з потенційним нелегальним мігрантом", - сказав він.

При цьому консул зазначив, що посольство Іспанії повідомляло українській владі про випадки підробки документів здобувачами віз.

Як повідомлялося, у травні міністр закордонних справ Костянтин Грищенко відзначив поліпшення ситуації з оформленням віз для громадян України для відвідання Європейського Союзу.