Як повідомило 19 вересня 2008 року Міністерство Внутрішніх Справ Іспанії  агенти Національної Поліції країни вилучили у порту Валенсії 20 кілограмів кокаїну, що був захований у контейнері з меблями.

Інформацію про надходження забороненого вантажу в іспанський середземноморський порт поліція отримала ще на початку вересня цього року і після відповідного опрацювання провела арешт.

Кокаїн знаходився у контейнері з меблями (1930 кг), точніше у подвійному дні дивану. Вантаж було відправлено з одного із портів острова Кюрасао, що входить до складу Нідерландських Антильських Островів, розташованих у Карибському морі. А “кінцевим портом призначення” контейнера, що прибув до Валенсії як транзитний вантаж, виявилася Одеса.

За даними іспанської поліції гуртова вартість 20 кг кокаїну становить – 671 100 євро, а на роздрібному ринку за цей товар можна вилучити 1 208 400 євро.

Відповідно до положень договорів про міжнародну співпрацю для запобігання поширення наркотиків, справа вилученого у Валенсії кокаїну передана українським правоохоронцям. Тому сподіваємося, що Міністерство Внутрішніх Справ України найближчим часом оприлюднить інформацію про одержувача вантажу в Одесі.

Переклав з іспанської  Богдан Чума