За даними експертів, кращий часник в світі постачають з іспанської області Лас-Педроньерос.

Часник лежить в основі іспанської кухні, а серед найвідоміших любителів цього продукту - король Хуан Карлос і Папа Римський Бенедикт XVI.

7000 жителів Лас-Педроньерос пишаються своїм містом, особливо після того, як йому присудили титул світової столиці часнику. У ресторанах і кафе пропонуються часникові приправи, часникові соуси, а Las Rejas, нагороджений зіркою Мішлен, подає навіть морозиво з часнику. Під час збирання врожаю часниковий запах розноситься на кілька кілометрів навколо Лас-Педроньерос.

Кажуть, що в Лас-Педроньерос найкраще в світі поєднання кліматичних умов та якостей грунту для вирощування фіолетового часнику, який по-іспанськи називається ajo morado.

З 1973 року в місті проводиться міжнародний фестиваль часнику, а в 1998 році місцевий житель потрапив в книгу рекордів Гіннеса: він своїми руками сплів зв'язку часнику довжиною 70 м, повідомляє RP online.

Іспанія - один з найважливіших постачальників часнику в світі, хоча виробництво кілька впало останнім часом через дешевий китайський імпорт. Часник з цієї місцевості закуповують не тільки Ватикан і іспанський королівський будинок, а й найкращі ресторани світу. Безперечні і цілющі властивості часнику, зокрема, вплив на серце та судини. А дослідження іспанських гастроентерологів показали, що захворюваність виразкою та раком шлунка в Лас-Педроньерос - найнижча по країні.

Джерело: Euromag