Виставку презентуватимуть Благодійний фонд «Крила надії» спільно з Олею Мащенко. На виставці буде представлена фотоісторія дівчини, що поборола рак, і хоче розповісти, про свою перемогу.

Метою проведення виставки є донесення до жителів та гостей Львова про історію вісімнадцятирічної Олі Мащенко, дівчини, котра не з чуток знає, що означає  боротися із раком. Оля - переможець, одна з тих хто впорався з раком. Вона хоче поділитися своїм досвідом, аби показати  хворим та їх батькам, а також іншим людям, що рак – виліковний.

Вже протягом  року Оля перебуває у ремісії, її хвороба відступила. І за цей час вона впевнено вирішила, що своїм прикладом повинна допомагати тим сім’ям та людям, котрі віч-на-віч зіткнулися з хворобою. Зараз дівчина мріє стати відомим фотографом і робить перші кроки до цього. Разом з іншими фотографами та БФ «Крила надії» Оля запрошує Вас відвідати виставку в підтримку онкохворих дітей.

На цій виставці відвідувачі зможуть не лише ознайомитися з роботами, але й при бажанні  прийняти участь у благодійному аукціоні. Усі вилучені кошти підуть на підтримку програми від БФ «Крила надії» "СОС фонд". Від наявності коштів у "СОС фонді" напряму залежить життя дитини.

Відкриття виставки відбудеться 20 січня в 17 годині 30 хвилин.

Координатор виставки - Папірник Софія (063-596-54-75).