Матч команди почали досить активно. Господарі хотіли продовжити переможну серію, гості ж горіли бажанням обіграти найтитулованіший клуб нашої країни.У першому періоді «Леви» вийшли вперед. Єдине вилучення «Сокола» реалізував Дмитро Осипов. Гольовою передачею відзначився Степан Пономарьов. В кінці періоду заробив вилучення Олександр Хміль, а через трохи більше ніж хвилину Степан Пономарьов.

На початку другого періоду «Сокіл» мав перевагу у двох гравців. У забитий гол вона реалізувалася дуже швидко. Шайбу закинув Олександр Грішин. Після того, як рахунок став 1-1, другий період пройшов в досить цікавій боротьбі. Команди на двох завдали в періоді більше 24 кидків, але рахунок залишився незмінним.

Третій період пройшов у більш спокійному ритмі, команди не хотіли ризикувати і матч плавно перейшов в овертайм. На початку овертайму кияни мали чисельну перевагу, проте реалізувати її не змогли. Після основного часу і овертайму рахунок залишився 1-1.

У булітній лотереї сильнішими були гості. У складі киян закинули Поправка і Посєвін, господарі ж відповіли лише одним вдалим булітом Сергія Харченка. Це вже друга переможна булітна серія за останні 3 матчі.

«Сокіл» - «Леви» - 1:2 Б (0:1; 1:0; 0:0; 0:0; 0:1)
27 вересня 2012 року, 19:00. Льодова арена «Термінал», 250 глядачів.
Судді: О. Горбатюк, В. Ніжинський, В. Мельничук
Сокіл: Хочевар. Толкунов – Тезіков, Гришин – Рядинський, Бахріддінов – Лясковський. Бондарєв – Крутіков – Безщасний, Яковенко – Черненко – Харченко, Матвійчук – Смирнов – Войцеховський, Задоєнко – Олецький – Мельников.
Леви: Полукєєв. Денискін – Щербатюк, Купцов – Осипов, Катрич – Куликов, Громов. Поправка – Пономарьов – Гнітько, Бобкін – Плющев – Расторгуєв, Кириченко – Шаманський – Федоров, Посєвін – Хміль – Бєга, Курський.
Голи: 0:1. Осипов (Пономарьов, 17:19 – більш.), 1:1. Гришин (Харченко, 21:33 – 5х3), 1:2. Посєвін (вирішальний булліт).
Штраф: 8 – 16
Кидки: 36 (7+15+12+2) – 29 (7+9+9+4)