У суботу, 19 жовтня, відбулося королівське весілля, яке ввійде в історію. Австрійська графиня Олімпія фон унд Арку-Ціннеберг вийшла заміж за французького принца Жан-Крістофа Наполеона Бонапарта – єдиного спадкоємця династії Бонапарт.

Про це повідомляє 24 канал.

На весіллі нащадків монархів були присутні 600 гостей з різних європейських країн. Вінчання пройшло в соборі Сен-Луї-де-Аналідес.

Олімпія фон унд Арку-Ціннеберг, праправнучка імператора Австрії, була одягнена в вишукану весільну сукню від Oscar de la Renta, яка складалася з аплікації мережива, що був схожий формою на листя. Плаття було без бретелей, але дизайнери спеціально для австрійської графині зробили ще легку накидку зверху з того ж самого матеріалу.

Наречену супроводжував батько, граф Ріпран. Як зазначається, Олімпія і Жан-Крістоф познайомилися у Парижі, коли графиня приїхала на стажування від Єльського університету. Чоловік закохався у неї з першого погляду.

Єдиний спадкоємець Бонапартів подарував Олімпії каблучку з 40-каратним діамантом (вартість якого близького одного мільйоні доларів), який був на короні дружини Наполеона III, імператриці Євгенії (1826-1920).

З каблучклю стався неприємний інцидент. Олімпія залишила її в сумці, коли закохані зупинилися у п'ятизірковому готелі в Парижі. Вони вийшли з машини і забули її замкнути. Згодом сумку з вартісною прикрасою вкрали разом з гаманцем, кредитними картами і комп'ютером. Однак поліції вдалося затримати злодія, яким виявився 30-річний єгиптянин.

Нагадаємо,  у Польщі через мову побили українця, котрий поїхав заробити собі на весілля.