На цьому Ірина Фаріон наголосила під час прес-конференції сьогодні, інформує кореспондент Вголосу.

«Місцеві «матолки» розпочали кампанію тиску над опозиційними силами, зокрема над «свободівцями». Нашу позицію щодо захисту 10-ї статті Конституції України трактують як блокування їхньої діяльності. Їхню діяльність ми трактуємо як саботаж розбудові творенню Української держави», – зазначила депутат облради.

Вона додала, що ті, хто тисне на депутатів, виставляє себе на посміховисько.

«Ці істоти, які чинять на нас тиск, виставляють себе на унікальне посміховисько не лише у нашій з вами державі, яка зосередила усі свої погляди зокрема на Львів, бо це чи не останній острів свободи в країні. Ці істоти демонструють найвищої міри лакейство», – наголосила Ірина Фаріон.

Вона додала, що попри тиск депутати будуть і надалі здійснювати свою діяльність, якої від них очікують виборці.

«Риса, яка віддавна тут прижилася в Галичині, (хоча, якщо порівнювати з іншими теренами України, нічого дивного немає), риса, якій дав блискучу оцінку свого часу ще Іван Франко – галицькі хруні. Отож заявляємо офіційно про своє презирство до тих нещасних і дуже активно і надалі будемо здійснювати свою депутатську діяльність, позаяк її на нас поклали наші виборці», – підкреслила Ірина Фаріон.

Вона додала, що «поки ці істоти панічно тремтять, перебуваючи в агонії, ми активно здійснюємо свою діяльність».

Нагадаємо, в п’ятницю депутати Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Ірина Сех та Ірина Фаріон отримали запрошення в прокуратуру міста Львова, щоб дати пояснення, чи вони вчиняли протиправні дії щодо працівників міліції.