Як повідомляє прес-служба ЛОР, на зустрічі також були присутні депутати обласної ради Ярослав Кравченко та Святослав Шеремета.

Вітаючи закордонного гостя, Олег Панькевич наголосив, що йому приємно спілкуватися з науковцем, який щиро цікавиться Україною та життям української спільноти, – за кордоном.

Співрозмовники обговорили політичну ситуацію в нашій державі напередодні виборів до Верховної Ради України. Професор Даніло Збрана висловив свої міркування про політичне життя в Україні, окреслив соціально-економічну та політичну ситуацію в Європі, а також побажав українцям не повторювати помилок, яких допустилася Італія з часу створення європейської спільноти.

На згадку про перебування в Україні Олег Панькевич подарував професорові пам’ятну медаль Львівської обласної ради із зображенням короля Данила та упорядкований власноручно збірник історичних фотографій «Українські січові стрільці».

Професор вручив голові облради свою книгу, перекладену українською мовою, – «Ідеалом було страхіття. Ленінізм і студентська боротьба за волю в країнах Східної Європи».