«Це відкриття – наступний важливий крок у напрямку реалізації політики надання максимально ефективних послуг заявникам на візу шляхом відкриття філіалів VMS у регіонах України.

З цієї точки зору Львів, здавна відоме своєю величною історією та традиційними тісними зв’язками з Італією, видається якнайвдалішим та найпрестижнішим містом для початку діяльності, спрямованої на наближення до зацікавленої громадськості та руху назустріч потребам українських громадян», - розповідає Дженнаро Бертолі, генеральний директор ТОВ «Віза Менеджмент Сервіс Україна».

Відкриття філіалу Візового центру Італії у Львові та згодом відкриття філіалів у Одесі та Донецьку вдалося реалізувати завдяки активній співпраці з Правекс-Банком, банком групи Інтеза Санпаоло, що входить до числа провідних банківських груп Єврозони і є лідером в Італії в усіх сферах бізнесу, та який підтримує реалізацію вищевказаного проекту.

Організатори заходу: товариство «Віза Менеджмент Сервіс Україна» - єдина організація, авторизована Консульством Італії в Києві, яка з початку 2012 року провадить діяльність візового центру: приймає запити на отримання віз і відповідну документацію, а також Правекс-Банк та банк Групи Інтеза Санпаоло.