Святкування співпали з врученням нагород третього щорічного загально районного конкурсу „Лицар Бескидів”, тож нардеп не міг не долучитися до цієї події. Саме Іван Денькович вручав нагороди та цінні подарунки переможцям номінації „Кращий представник органів місцевого самоврядування”.

„Я знаю, що Ви щодня самовіддано і не покладаючи рук працюєте на благо України в кожній своїй сільській чи селищній раді. 710 місцевих рад є на Львівщини. І ніхто з влади не є ближчим до людей, як ви, шановні голови!  Саме з Вас починається Україна. Ви – це перший щабель владної вертикалі, основна ланка, на якій тримається наша держава. Ми всі добре усвідомлюємо, що самоврядування ґрунтується не на красивих словах і обіцянках, а на міцному ресурсному та правовому фундаменті. Тому наш лідер Юлія Тимошенко проводить послідовну роботу з розбудови місцевого самоврядування та становлення його самостійності і самодостатності. Представники асоціацій місцевих громад різних рівнів завжди присутні на засіданнях Уряду. І приємно зазначити, що більшість сільських рад нашої області є членами всеукраїнської асоціації сільських та селищних голів. Ви знаєте, що починаючи з наступного року зміняться принципи формування бюджету. Сьогодні сільські та селищні ради отримують кошти за залишковим принципом, що суттєво гальмує розвиток територій, а отже добробуту людей. Бюджет 2010 року формуватиметься за якісно новим принципом з урахуванням інтересів сіл, селищ, малих міст і депресивних регіонів. Жодне рішення, яке стосується життя регіонів, не приймається без обговорення з Вами. Окрім того, без фінансової самостійності реалізувати свої політичні права місцевій владі було дуже важко. Проведена урядом справжня революція у сфері міжбюджетних відносин, надасть максимальну фінансову автономію навіть найменшим громадам”, – наголосив Іван Денькович.

Завершуючи виступ народний депутат закликав присутніх керуватися тверезим розумом у другому турі президентських виборів. „Ми не можемо допустити реваншу антиукраїнський сил. Тому ми всі повинні у другому турі проголосувати за єдиного кандидата від національно-демократичних сил. Хто ним буде – побачимо вже дуже скоро”, – наголосив Іван Денькович.