Іван Васюник та Богдан Буца призначені кураторами НСНУ на Львівщині. Про це „Контекст-медіа” повідомив член політради партії, член ініціативної групи по створенню Львівської обласної організації НСНУ Валерій Калинюк.
„Васюника призначено куратором по лінії президії НСНУ, а від політради та виконкому партії куратором призначено Богдана Буцу”, ― сказав Валерій Калинюк.
Валерій Калинюк повідомив, що визначено дату та місце проведення установчої конференції ЛОО НСНУ ― 9 квітня в актовому залі НУ „Львівська політехніка”. Ця інформація передана на узгодження до Києва.
Сьогодні планується офіційно визначити склад оргкомітету установчої конференції ЛОО НСНУ, який буде передано на затвердження до Києва.
Наразі ж до оргкомітету, окрім ряду членів політради НСНУ, формально входять обласні представники політичних суб’єктів, які брали участь в установчому з’їзді партії: партія „Солідарність”, ХСС, Молодіжна партія, партія „Єдність” та ГО ЗУзЮ. Проте представники ХСС та Молодіжної партії на Львівщині станом на сьогодні реально не приймаються активної участі у процесі творення обласної організації НСНУ, а голова ЛОО „Єдність” Роман Пак ще не визначився зі своєю партійністю, ― зазначив Валерій Калинюк.
Валерій Калинюк зазначив, що додатково до складу оргкомітету докооптовані від Самбора колишній політв’язень Зорян Попадюк, від Львова ― підприємець Олег Мандюк. Пропонується включити до складу оргкомітету ректора НУ „Львівська Політехніка” Рудавського та ін. Отож повний список складу оргкомітету ще не визначений.