На політраді партії “Народний союз “Наша Україна” у Києві було прийнято рішення про виключення з лав партії Івана Кур’яніка, “як такого, хто особисто створює перешкоди для розбудови НСНУ”, повідомили з прес-служби Рівненської обласної організації партії “Народний союз “Наша Україна”.

У поширеній прес-службою інформації йдеться про те, Іван Кур’янік був одним з ініціаторів зриву першої установчої конференції РОО НСНУ, поширення в окремих ЗМІ бруду на представників оргкомітету та окремих членів партії.

Іван Кур’янік наголошував на тому, що “організаційний комітет на чолі з Віталієм Цехмістренко, що займався створенням обласної організації НСНУ, є нелегітимним. Організація створюється неправильно, оргкомітет діє неправомірно і не може виступати від імені партії президента Віктора Ющенка.” Така позиція створювала певні непорозуміння, особливо у середовищі простих прихильників Нашої України, йдеться у повідомлення прес-служби РОО НСНУ.Іван Кур’янік очолює обласну організацію “За Україну! За Ющенка!”