Відповідне рішення депутати прийняли на сесії сьогодні. 62 депутати проголосували «за», один «проти» і 11 утрималося.

Раніше, на першій сесії 20 серпня, прикарпатські депутати не погодили первинний проект угоди і подали майже 150 зауважень і пропозицій до Кабінету міністрів України.

Наприкінці серпня в область надійшов доопрацьований текст угоди. За словами заступника голови обласної держадміністрації Руслана Гусака, повністю врахували 14 пропозицій і застережень робочої комісії, 35 – частково.

        В оновленій угоді з "Шевроном", як і в старій, знехтувано інтересами українців – Сех

На початку сесії голова фракції ВО «Свобода» Василь Попович зачитав заяву про «відвертий тиск і тотальний політичний шантаж» на депутатів-свободівців, зокрема чутки про вимагання 450 мільйонів доларів від компанії Chevron. На знак протесту 18 членів фракції «Свобода»  відмовилися взяти участь в позачерговій сесії. Голова обласної ради свободівець Василь Скрипничук продовжував вести сесію, однак повідомив, що за новий текст проекту угоди голосувати не може.

У роботі сесії знову взяв участь міністр енергетики і вугільної промисловості України Едуард Ставицький. Він наголошував, що «видобуток сланцевого газу – це крок до незалежності України». Міністра підтримав і Герой України Юрій Шухевич, який теж приїхав до Івано-Франківська. За словами сина головнокомандувача УПА, «або ми петлю газову зі своєї шиї скинемо, або вона нас затягне на смерть, нашу економіку».У позачерговій сесії взяв участь 81 депутат.

Перед початком сесії під стінами обласної держадміністрації відбувся пікет проти сланцевого газу. Люди тримали в руках плакати з надписами «За сланцевим газом в Межигір’я, а не у Тлумач», «Сланцеві депутати – лакеї Януковича-Азарова-Вишиванюка».