Івано-Франківський футбольний клуб „Спартак” виставлять на продаж. 

Про це повідомив на прес-конференції в Івано-Франківську після завершення матчу чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги „Спартак” – „Геліос” президент івано-франківського клубу, голова правління ЗАТ „Лукор” Сергій Чмихалов.

„Сьогодні ми не будемо говорити ні про результат матчу, що завершився, ні про результати виступів команди у чемпіонаті, - сказав Чмихалов. - Я прийшов сюди, щоб сказати про майбутнє. А його у “Спартака” немає. Принаймні, я його сьогодні не бачу”.

За його словами, впродовж останніх півроку „ми тягнули із себе в'язи, утримуючи команду, вкладали гроші у тренувальну базу клубу. Але зараз хочу сказати, що моїх зусиль для утримання команди вже недостатньо. Я втомився самотужки працювати на івано-франківський футбол. Я не є настільки великим прихильником цієї гри, щоб вкладати у неї кошти компанії, яку представляю, і свої особисті”. Він висловив вдячність футболістам і тренерському штабу команди за те, що вони разом з ним боролися за існування „Спартака”.

За словами Чмихалова, „команда у нас досить-таки непогана. В жорстких лещатах фінансового голоду цей відрізок чемпіонату ми пройшли на пристойному рівні. За винятком поразки від „Кримтеплиці”, я не маю претензій до хлопців. Вони грали так, як могли”. Він також не вважає поразки від „Карпат” і „Зорі” – клубів, які претендують на підвищення у класі, невдалим результатом. „Інші матчі продемонстрували, що будь-який суперник був „Спартаку” до снаги. Ми також поступилися „Оболоні”. Але за рівної гри вирішальну роль, як відомо, часто відіграє арбітр”, додав президент клубу.

„Тож я хочу сказати, що івано-франківський „Спартак” у своєму нинішньому вигляді – маю на увазі президента, тренерів і гравців – припиняє своє існування. Наступної суботи ми зустрінемося зі „Сталлю” з Дніпродзержинська. Це буде прощальна гра „Спартака”. Гравці проведуть матч, віддадуть борг уболівальникам, кинуть на трибуни футболки. Далі ми ставимо крапку”, - наголосив Чмихалов.

„Якщо хтось, я заявляю про це офіційно, захоче придбати цю команду, ми готові до співробітництва. Якщо хтось з команд області готовий зайняти наше місце, ми готові розглянути й таку пропозицію. Але івано-франківський „Спартак” в особі „Лукора”, в особі Чмихалова 19 листопада припиняє своє існування. Ми виставляємо клуб на продаж, бо втомилися доводити, що працюємо на Івано-Франківську область, представляємо інтереси мешканців усього краю”, - заявив Чмихалов.

За його словами, „мені є чим займатися і без футболу. Я відповідаю за велике підприємство. Для душі в мене є жіночий футбольний клуб, який утримуватиму й надалі. Наступного сезону перед ним стоятиме завдання вибороти звання чемпіона України”.

УНІАН