Івано-Франківський суд не задовольнив скарги Олега Тягнибока щодо визнання незаконним відкриття проти нього кримінальної справи щодо подій на горі Яворина.
Про це „Контекст-Медіа” повідомив особисто Олег Тягнибок.
Сьогодні було третє засідання міського суду Івано-Франківська, на якому було прийнято таке рішення.
„Суд, не зважаючи на те, що були очевидними докази моєї правоти, відхилив мою скаргу”, — стверджує Олег Тягнибок.
Наразі Олег Тягнибок працює над підготовкою скарги на рішення місцевого суду Івано-Франківська в апеляційний суд, мотивуючи це тим, що суддя допустив порушення Конституції та законів України, зокрема було порушено принцип змагальності і диспозитивності, принцип кримінального судочинства - «нарадча кімната», було підтасовано матеріали кримінальної справи, не дано оцінки поданим доказовим матеріалам, не було враховано тієї обставини, що кримінальну справу порушено відносно особи Олега Тягнибока, а не по факту, однак допитано його прокурором в якості свідка, внаслідок чого порушено Конституцію України, Закон про статус народного депутата і право на захист.
30 липня Івано-Франківська прокуратура порушила кримінальну справу стосовно Олега Тягнибока за фактом його виступу на горі Яворина. 21 липня Держкомнацміграції України звернувся до Генеральної прокуратури України з проханням дати правову оцінку висловлюванням народного депутата України Олега Тягнибока, які він зробив 17 липня на горі Яворина. Комітет вважає слова Олега Тягнибока такими, що мають відверто ксенофобське спрямування і порушують захищені законом конституційні права громадян за етнічною ознакою.
21 липня Віктор Ющенко заявив про виключення Олега Тягнибока із фракції „Наша Україна”.
17 червня народний депутат, голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок, виступаючи на мітингу біля могили командира Української повстанської армії Клима Савура на Івано-Франківщині, сказав (за інформацією телеканалу „Інтер”): „Вони не боялися як i ми зараз не маємо боятися, вони взяли автомат на шию i пішли в тiї ліси, вони готувалися i боролися з москалями, боролися з німцями, боролися з жидвою i з іншою нечистю яка хотіла забрати в нас нашу українську державу… Треба віддати Україну, нарешті, українцям. Оті молодi люди i ви, сивочолi, оце є та суміш якої найбільше боїться москальско-жидiвська мафія, яка сьогодні керує в Україні”.