Участь у конкурсі взяли 9 команд з різних шкіл і гімназій м. Львова та області: «Пониковицький лісовичок» Бродівський район Пониковицька ЗОШ, «Друзі природи» Жовківський район Рава-Руська ЗОШ, «Еко-клас» Золочівський район Глинянська ЗОШ, «Лелеки» Пустомитівський район Підберізцівська ЗОШ, «Кришталеві джерела» Радехівський район Павлівська ЗОШ, «Еко-крокус» НВК № 10 м. Червоноград, «Паросток» міськСЮН м. Борислав, «Еко-сихів» м.Львів Сихівський район СЗШ № 1, «Мушкетери зеленої королеви» м. Львів Шевченківський район СЗШ № 22.

Представник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Львівській області взяв участь у роботі журі конкурсу.

Перемогу в конкурсі здобула команда «Еко-крокус» НВК № 10 м. Червоноград. Призи отримали всі учасники конкурсу із врахуванням зайнятого місця, а також вчителі, які допомагали учням у підготовці до конкурсу. Кожній команді-учаснику представником Держуправління ОНПС в Львівській області було вручено літературу екологічного спрямування.

Проведення конкурсу має великий позитивний вплив на розвиток екологічної свідомості. Особливо це важливо для підлітків. У дітей цього віку виникає гостра потреба розібратися в різноманітності навколишнього світу. При підготовці до конкурсів екологічного спрямування учні вникають у проблематику, яка існує у природоохоронній сфері м. Львова та області. Екологічна інформація для підлітка має фундаментальне значення, сприяє формуванню стійкої позиції.