Про це в ефірі «5 каналу» повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

«Наразі інтенсивність вибухів зменшена, але вони тривають... З боку Міністерства внутрішніх справ залучено понад 750 правоохоронців - це бійці Національної гвардії та Національної поліції, там перебуває очільник Нацполіції Харківської області. Здійснюються цілодобові патрулі з метою недопущення мародерства, а також допомоги тим людям, які ще залишаються. Всього на сьогоднішній день евакуації, скажімо так, підлягають з 10-кілометрового периметру приблизно 35 тисяч громадян, якщо я не помиляюсь. Близько 20 тисяч виїхали, тобто були евакуйовані органами влади, а також ті, хто змогли виїхати самостійно. І, безумовно, там перебувають підрозділи Міністерства оборони, а також підрозділи ДСНС - 400 людей особового складу, а також 100 одиниць техніки, які виконують поставлені завдання», - розповів він.

Також посадовець зазначив, що Держприкордонслужба взяла під посилений контроль увесь периметр державного кордону з Російською Федерацією.

«Це пожежа підвищеного рівня складності, але я переконаний, що на сьогодні здійснюється усе необхідне для того, щоб локалізувати і ліквідувати пожежу», - додав Шкіряк.

Нагадаємо, Міноборони інформує, що інтенсивність вибухів у Балаклії знизилась, можна готуватись до локалізації пожежі.

Раніше у Балаклії вимкнули електрику та газ, а місто майже повністю спорожніло.

Нагадаємо, як писав «Вголос» сьогодні о 2:45 на окремих майданчиках бази озброєння, що розташована у місті Балаклія Харківської області, розпочалася пожежа.  Врешті, близько 50% території артскладів у Балаклії охоплено вогнем. До ліквідації пожежі на базі зі зброєю у Харківській області залучено 329 рятувальників. Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос повідомляє, що база зі зброєю загорілася через диверсію. Міністр оборони України Степан Полторак зазначив, що в очолюваному ним відомстві зараз бачать багато характеристик, які вказують на те, що пожежа на складах почалася саме в результаті диверсії. Зокрема, про це також кажуть й службовці, які перебували на місці подій на час інциденту.

Люди поспішно втікають з Балаклії. На заправках утворились черги і затори.