Восьмий міжнародний джазовий фестиваль "Jazz Bez" зараз в самому розпалі. Після інтелектуальної неділі імпровізаційного джазу у Львові настав легкий клубний понеділок: група Lewandowski Minimum (вона ж Moonlight Walk Jazz Quartet) і чудовий чорношкірий гітарист Mike Russell, виконуючи стандарти та власні пісні в фанковому стилі, заставила слухачів відчути себе як на батьківщині джазу, а PRZEDWIETRZE підірвали публіку до танцю гарячими ритмами своєї суміші ска, реггі та афро...

В Любліні цього дня виступила українсько-польська група Shololad+PL – один з найцікавіших українських міжжанрових проектів, який поєднує джаз з електронікою та українськими етнічними мотивами.

Про них кажуть, що вони могли би виступати як на джазових фестах, так і на "Казантипі" і всюди бути бажаними гостями. А завдяки польському трубачеві та контрабасисту, що приєдналися до гурту, та самій його навдивовижу теплій музиці, вони стали "своїми" для джаз-фанів по обидва боки українського кордону.

У вівторок на львів'ян ще чекає зустріч із земляками Shololad+PL та джазовою поезією групи МТ-3. А у середу клуб Picasso заполонить філософський ф’южн від севастопольських Fusion Orchestra та свіжі аранжування джазових стандартів від міжнародного проекту Fortuna Bartholomew Іnternational.

Більше інформації dzyga.com

Звіти та фото:

lvivska-plosha.livejournal.com/

community.livejournal.com/dzyga_in_lviv/