ПРОГРАМА Восьмого Міжнародного фестивалю "Jazz Bez "

5 ГРУДНЯ /п’ятниця/
ЛЬВІВ:

"The Mandry" (Львів)
«Outsider Blues» (Пшеворськ)

ПЕРЕМИШЛЬ:
"Fortuna Bartholomew international Jazz Project" (Лондон-Львiв-Краків)
"Laboratorium" (Варшава)

6 ГРУДНЯ /субота/
ЛЬВІВ:

"Goloshchokin Jazz Project" (Санкт-Петербург - Москва)
"Laboratorium" (Варшава)

СЕВАСТОПОЛЬ:
«Fusion Orchestra» (Севастополь)
«MT-3» (Львів)

ПЕРЕМИШЛЬ:
"Aspekt" (Кремона-Львів-Катовіце)
"Leszek Kulakowski Quartet feat. Maciej Sikala" (Краків)

ЯРОСЛАВ:
"Dzyga Jazz Quartet" (Львів)

 

7 ГРУДНЯ /неділя/
ЛЬВІВ:

"Aspekt" (Кремона-Львів-Катовіце)
"KARMAPA" (Люблін)

ПЕРЕМИШЛЬ:
"Moonlight Walk Jazz Quartet" (Краків)
"SHOCKOLAD" (Львів-Краків)

ЛЮБЛІН:
"Dzyga Jazz Quartet" (Львів)

Севастополь:
"Fortuna Bartholomew international Jazz Project" (Лондон-Львiв-Краків)
"Dzyga Imagine" (Львів)

8 ГРУДНЯ /понеділок/
ЛЬВІВ:

«Moonlight Walk Jazz Quartet» (Вроцлав)
«PRZEDWIETRZE» (Люблін)

ЛЮБЛІН:
«Shockolad+PL» (Львів-Краків)

9 ГРУДНЯ /вівторок/
ЛЬВІВ:

"MT-3" (Львів)
«Shockolad+PL» (Львів-Краків)

ЛЮБЛІН:
"Fusion Orchestra" (Севастополь)

10 ГРУДНЯ /середа/
ЛЬВІВ:

«Fortuna Bartholomew international Jazz Project» (Лондон-Львiв-Краків)
«Fusion Orchestra» (Севастополь)

ЛЮБЛІН:
«MT-3» (Львів)
«Marina Zakharova» (Харків)

11 ГРУДНЯ /четвер/
ЛЬВІВ:

«Soundcheck» (Катовіце)
EXPERIMENTAL: «At the same time» (Ам’єн, Франція)

ТЕРНОПІЛЬ:
«Bogna Kicinska Jazz Project» (Краків)
«Shockolad+PL» (Львів-Краків)

ЛЮБЛІН:
«Fortuna Bartholomew international Jazz Project» (Лондон-Львiв-Краків)

 

12 ГРУДНЯ /п’ятниця/
ЛЬВІВ:

«Jacek Kochan & Co» (Варшава – Бруклін – Париж - Санок)
«BUCHKYS»:Kugel-Tiberian-Vishniauskas-Tokar (Кельн-Бухарест-Вільнюс-Львів)

ТЕРНОПІЛЬ:
«Soundcheck» (Катовіце)
«Fortuna Bartholomew international Jazz Project» (Лондон-Львiв-Краків)

ЛУЦЬК:
«Bogna Kicinska Jazz Project» (Краків)
«Shockolad+PL» (Львів-Краків)

ЛЮБЛІН:
«Dzyga Imagine» (Львів)

СЯНОК:
«MP-3» (Катовіце - Краків)
«МТ-3» (Львів)

 

13 ГРУДНЯ /субота/
ЛЬВІВ:

"2 good" (Вільнюс)
"Saga Quartet" (Вільнюс)

ТЕРНОПІЛЬ:
«Jacek Kochan & Co» (Варшава – Бруклін – Париж - Санок)
«D. Kray» (Тернопіль

ЛУЦЬК:
«Soundcheck» (Катовіце)
«Fortuna Bartholomew international Jazz Project» (Лондон-Львiв-Краків)

СЯНОК:
«Contemporary Noise Quintet» (Варшава)
«Dzyga Jazz Quartet» (Львів)

14 ГРУДНЯ /неділя/
ЛЬВІВ:

«Vandermark – Brotzmann – Gustafson Jazz Project» (Нью-Йорк, Дюсельдорф, Копенгаген)

ТЕРНОПІЛЬ:
«Jazzova Fira» (Тернопіль)
«Fore Jazz» (Дніпропетровськ)

СЯНОК:

«Jacek Kochan & Co» (Варшава – Бруклін – Париж - Санок)

«Fortuna Bartholomew international Jazz Project» (Лондон-Львiв-Краків)

КИЇВ:

«Bogna Kicinska Jazz Project» (Краків)
«Shockolad+PL» (Львів-Краків)