Усі негаразди української економіки за часів керівництва урядом Юлією Тимошенко мають одну головну причину – надмірно імпульсивний характер самого прем’єр-міністра. Таке заявив, коментуючи поточну соціально-економічну ситуацію в країні, перший заступник голови Республіканської партії України Юлій Іоффе.

Народний депутат переконаний, що і недавня бензинова криза, і популістський бюджет, який боляче вдарив по малому та середньому бізнесу, є наслідками рішучих, але, на жаль, непрофесійних дій керівника Кабінету міністрів.

“Юлія Володимирівна вміє тримати удар і намагається досягти мети будь-якою ціною. І це, здавалося би, позитивні риси характеру, корисні для керівника, – вважає Іоффе. – Але економіка потребує не майданних, революційних методів, а аналітики та довгострокового планування”. Саме такий, виважений управлінський підхід, на думку парламентаря, властивий першому віце-прем‘єру Анатолію Кінаху. І тому через різність підходів і виникають конфлікти всередині самого уряду, котрі, як би влада не намагалася їх приховати, й надалі ставатимуть надбанням громадськості.

Прес-центр РПУ