Легендарний Джон-мілімітрон був і напевне залишається найбільш зашкаленим сексоголіком на шоу-бізному горизонті. Стільки хотфазних флюїдів і тьолочок без футболочок, скільки дрейфує у його кліпах та треках – немає у мріях й фантазіях усіх разом взятих звьозд нео-соула, еренбі чи попсянки.

Варто тільки порівняти якесь його відео та декілька останніх кліпів Мадонни, щоб зрозуміти, що у заслуженої каббалістки Британії прогресує стадія парманентної суходрочки.

Попередній альбом Ледженда "Once Again" (2006), зробив усе, щоб сексулька на ранок, на обід і на вечір (ніч – то взагалі тотальний сексуль), стали фірмовим брендом Джона-мілімітрона. Його сексульне рейдерство так заповзало у кожні щілини та години, що її звідки не можна було забрати бульдозером чи навіть шаттлом.

Сексульна фірма Джона світилась на увесь Весвіт, вигідно вирізняючи його лібідо на тлі засліплених власними еґами сісьок і пісьок.

І ось за 2-роки егейного плавання – новий альбомчик, де сексуля вистачає тільки 4:44, а все інше – соплі та різні там усі-пусі – йоблі на кожусі. І навіть в ці 4:44 влітають секундні сопельки.

Виникають запитання, нафіга чувачку, який має свій фірмовий бренд кидатись у модні ретро-тенденції? Мода 80-ті вже просто заїбала. Для Ледженда то напевне, тавтологія і він з головою кинувся в передачу "Добрий ранок – я рубанок", щоб стати багатіньким буратінкою.

Модний тренд претворив легенду на баблгамну попсянку, яка нічим не відрізняється в радіоформаті. Навіть фанк зі звіздою хіп-хопа Кені Вестом ("It's Over") – пуссікатно дохлий. "Everybody Knows", "Cross The Line", "This Time", "Take Me Away" – стали латентною попсодрочкою, якої у світі фундаментально навалом.

2-х варіантів реггі: "No Other Love" і "Can't Be My Lover" – навіть не вистачає на обкурений денсо-розслабон. "I Love, You Love" – то взагалі якийсь афроамериканський переспівон Dire Straits. Багатоголосий госпел "If You're Out There" завалює Ледженда на ранок в дитячому садочку з нагоди Різдва. Кароч, процвітає повноцінний вестибулярний коїтус.

Хоч якось рятує ту одомашнену ситуацію заправлена грувом "Satisfaction". Хоч якась жива емоція з'являється в дуетіку "Quickly". Рятує усе те нещастя під назвою "Evolver" один тільки трек – "Green Light". Хотова сексулька заради якої і варто було випускати цей альбумчик. Хоча й "Green Light" ледве не зіпсували незрозумілими фальцетами заслуженого колдплєя-соплєя Кріса Мартіна. Такою ж фігньою чомусь маялась заслужена банда Cinematic Orchestra на диску "Ma Fleur" (2007) з майже геніальним (за довідками ЗМІ) Патріком Ватсоном на вокалі.

А так, просто шикарна танцюлька з олдскульним саундом та стьобом André 3000 і майже хіт сезону "Green Light".

Пояснення такого однохітового диску (на відміну від мультихітового "Once Again") можна шукати в посткоїтальному синдромі (хоча, також незрозуміла, в приниципі, річ). Підтвердження цій версії мона знайти в треці "Good Morning" з амбієнтовим стартом ака Helios "Bless This Morning Year" з альбому "Eingya" та гітарками ака Мадонна в "Take A Bow".

Маємо ранкове муркання сатифікованого котяри, який все ж человєк і пам'ятає ще одну незрозумілу мудрість давніх: "omne animal triste post coitum" – "кожна скотинка після сексульки сумна" (хоча ранкова сексулька – то дуже прикольно). Чому ж кожна скотинка сумна – невідомо. Тут навіть Бєрдяєв щось там розбирався і написав (в певному контексті) повну фігню щодо цього питання.

Отак людське, занадто людське і тримання вітру за модою майже зіпсували диск заслуженого мачо, квачо і сексачо Джона Ледженда. Мода – це мінлива фігня, а дівчата (незважаючи на свою стереотипічну непостійність) – завжди хочуть любви і ласки. На них і потрібно орієнтуватись. Ледженду цього пояснювати не потрібно, так що чекаємо на наступний альбом.

1. Good Morning Intro
2. Green Light (feat. André 3000)
3. It's Over (feat. Kanye West)
4. Everybody Knows
5. Quickly (feat. Brandy)
6. Cross The Line
7. No Other Love (feat. Estelle)
8. This Time
9. Satisfaction
10. Take Me Away
11. Good Morning
12. I Love, You Love
13. If You're Out There
14. Can't Be My Lover
15. It's Over (Teddy Riley Remix)