Як розповів міністр агентству «Петра», Хіджаб, якого супроводжували родичі, перетнув кордон рано вранці восьмого серпня. Повідомлення про те, що Хіджаб в Йорданії, неодноразово надходили з неофіційних джерел, але Майтах неодноразово спростовував подібну інформацію.

Тим часом, телеканал «Аль-Арабія» опублікував перший відеозапис колишнього прем'єр-міністра з часу переходу на бік опозиції. Як стверджують представники «Вільної сирійської армії», кадри було знято незадовго до того, як Хіджаб і більше двох десятків його родичів перетнули йорданський кордон.

На відео, знятому в прикордонному місті Дараа, політик мовчки сидить біля стіни в оточенні бійців опозиційної бригади Ярмук і кількох дітей. Він утримується від будь-яких заяв.

Після втечі з Дамаска Хіджаб опублікував заяву, в якій звинуватив владу Сирії в державному тероризмі і геноциді. Його оточення повідомило, що він вирішив втекти ще кілька місяців тому, але побоювався, що режим зжене злість на сім'ї.

Про те, що Хіджаб втік з Сирії https://vgolos.com.ua/svit/news/794.html і перейшов на бік опозиції https://vgolos.com.ua/svit/news/797.html стало відомо після того, як його відправили у відставку два дні тому з невідомих причин https://vgolos.com.ua/svit/news/791.html.

Джерело: Newsru