Керівник виборчого штабу Олександра Мороза Йосип Вінський назвав провокацією повідомлення ЗМІ про те, що Олександр Мороз звинуватив міліцію у причетності до підпалу дверей громадської приймальні Олександра Мороза у Львові.
„Це провокація. Я уточнив у Сан Санича. Він жодним чином не загдував слово міліція. Він сказав, що влада повинна дати відповідь на питання чому у Львівській області б’ють довірених осіб Мороза, чому їх залякують, чому не дають працювати нашій команді, чому підпалють офіси. На це має дати відповідь влада і негайно. Більше він нічого не говорив”, ― заявив Йосип Вінський „Контекст-медіа”.
„Дійсно це позиція партії, що влада повинна нести відповідальність і покарати тих, хто таке робить”. ― наголосив Йосип Вінський.
Ряд електронних ЗМІ сьогоні повідомили, що Лідер Соціалістичної партії, кандидат у президенти Олександр Мороз заявив про причетність співробітників міліції до підпалу його громадської приймальні в центрі Львова.
«Встановлено, що це співробітники міліції робили за вказівкою те, що є предметом Кримінального кодексу», - сказав Мороз. Він також додав, що правоохоронні органи відмовляються порушувати кримінальну справу за фактом підпалу його громадської приймальні.
Як передавало агентство сьогодні вночі невідомі у центрі Львові підпалили двері громадської приймальні Олександра Мороза. У приймальні Олександра Мороза як раз були поставлені нові вхідні двері, які обкладено пінопластом. Невідомі о 01.45 знизу підпалили пінопласт. Вогню не було, але диму було дуже багато. У будинку, де розташована приймальна Олександра Мороза, також знаходяться громадська приймальня народного депутата Юрія Луценка та редакція газети „Галицька правда”.
Із заявою про підпал наразі до правоохоронних органів не зверталися.
Вчора, 27 вересня, Львівський обласний виборчий штаб Олександра Мороза звернувся із заявою на ім’я начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала та прокурора Львівської області Євгена Блажівського в якій наголошується на тому, що бездіяльність правоохоронних органів сприяє зростанню напруженості і дестабілізації політичної ситуації в області, в тому числі провокацій проти представників штабу.
У заяві наведено факти перешкоджання представникам Мороза на Львівщині проводити агітацію за свого кандидата. „25 вересня 2004 р. у 121 виборчому окрузі водію довіреної особи О.Мороза Кись Зеновій Іванівни Войтюку Богдану Олександровичу, який мешкає у м. Броди, невідомі особи зателефонували о 21.00 та попередили, якщо він не відмовиться від поїздок по району з агітматералами О.О.Мороза, то його авто та гараж будуть найближчим часом спалені. Погрозою фізичної розправи постійно лякають представників 118 виборчого округу (довірена особа О.Мороза Г.Созін) за те, що вони розклеюють у Сихівському та Пустомитівському районах агітматеріали та розповсюджують газети “Галицька правда”, “Товариш” по схемі “від дверей до дверей” та зустрічаються з виборцями. У 117 в.о. неодноразово зазанавали фізичного нападу члени СПУ, сосбливо у віці 50-60 років, які розповсюджували спецвипуски “Галицької правди” та роздавали мешканцям Львова буклети та передвиборну програму О.О. Мороза. Аналогічні дії мають місце в Яворівському, Кам’янсько-Бузькому, Стрийському, Радехівському районах”, ― зазначено у заяві.