Ще один круглий стіл про проблеми проведення Євро-2012 в Львові. Ще одна показушка від ратушних олімпійців. І все це – з нагоди приїзду комітету громадського контролю ЧЄ-12. Ця громадська організація хоче стати монопольними інформатором піплів про єврокопанку та бачить свою місію в об’єднанні народу України навколо м’яча.

Рататуйці зібрали усю кампашку в малому сесійному залі. Ця тіпа, робоча зустріч, не мала зібрати купу журналістів та відеооператорів. Це на думку ратушанців. Але вперше на такий круглий столик прийшов сам Садік, його шістка Засадний, цього разу сидів десь збоку і тільки згодом пересів на головне мерське крісло. Тому народу привалило на парсуну львівського мера – нємєрянно.

Місіонери з Києва, які хочуть стали лідерами громадянського суспільства, сиділи в лівому куточку столу і майже не рипались (чекали вигідного моменту). Спікерувала цим цирковим процесом голова комітету громадського контролю Тетяна Тимошенко. Березюк шаманив діями своїх підопічних з безпечної відстані, стоячи біля дверей.

Головним месиджем всієї цієї шарашкіної компанії стало бакланення ЗМІ за слонову тучу негативу і критики щодо проведення Євро у Львові. Журналістів оголосили найбільшою какою-малякою у світі і пожалілись на відсутність любові, ласки і тепла та матері їх Софії з боку акул клави і фотошопу.

Садік прошарився по історії античної Греції та загадав, що під час олімпійських ігор припинялись війни. Паралельна логіка з сьогоденням, з огляду на розвиток технологій та НТР, якась неочевидна. Хіба що, в Ратуші триває 100-літня війна з марсіанами, про яку піпли нічого не знають і про яку намагалась натякнути своїм голим тілом якась тьолка на оглядовому майданчику.

Також Садіку не сподобались українські люди, які не можуть почекати декілька років і вже тут і зараз хочуть бачити фінішний результат. Але ж Садік не – чарівник, він звичайний бетмен, зі всіма своїми ультразвуковими звуками і вивихами.

Колишній мер і есдек Львова Василь Шпіцер роздер в собі звіра і почав свій фірмовий піздєц. Шпіцер почав гнати про славні львівські футбольні традиції. Здуру наїхав на Димінського. Ледве не докотився до расизму, розповідаючи про ФК "Карпати". Забакланив "Соцінформ" Антиповича за песимістичні результати опитування.

Захистив і приголубив покривджену франківську Синютку від Дроздова. Дроздову він також порадив: нє хєр косити під Романа Чайку. Також Шпіцер просалютував про той факт, що нинішня влада може стати найкращою владою, яка коли-небудь була у Львові. Коротше, як був хамлом з комуністичними замашками, так ним і залишився.

Увесь цей совковий кордебалет підтвердила ситуація з лазерною палочкою-виручалочкою Степана Лукашика, яка ніяк не могла роздуплитись на проекторному екрані. "А ви потрясіть її" – порадив йому Засадний. Палочкою повимахувались і вона запрацювала.

В цей час з круглого столу успішно змахався Садовий. Він задовбався сидіти з відмороженим фейсом на цьому святі. Коли він говорить – в нього хоч м’язи працюють, а коли не говорить – то стає схожим на забетонованого Весельчака У з останньої серії "Гості з майбутнього". А з цим потрібно щось робити.

Садік попензлював і пішла жара. Засадний сів на його стілець і уявив себе львівським мером. Він гонорово виблискував своїми вусами у навколишній простір. Але незабаром, шапка Мономаха притиснула його недосконалу душу до землі-матінки, і він став схожим на зайчика-побігайчика між вовками в овечих шкурах: Шпіцером і Цирулем. На вулиці сопілкар вигравав арію Квазімодо з мюзиклу "Собор Паризької Богоматері".

Павло Цируль, голова Правління Комітету громадського контролю ЧЄ-12 і фінансовий аналітик, забакланив усі попередні виступи та презентації. Звинуватив ратушанських спеціалістів у непрофесійності, відсутності досвіду, хаотичності та невмінні організовувати свій бізнес. Запитав про відсутність соціальної реклами про Євро-2012. Коротше, розніс усе нафіг, але так, любя, як і належить місіонерам Всесвіту.

Євген Приступа, ректор інфіза, почав бити поклони про море негативу в пресі. Від день і ніч, ніч та день молиться, щоб збірна України грала у фіналі Євро-2012 і щоб народився український Коте Махарадзе, бо він вже не може слухати коментаторство Щербачова. Здається, що чувак вже давно не включав тєліка, бо Щербачова там за кілометр вже не видно. Він ще б згадав про клоунів Дерепу і Савелія з минулого століття. На щастя, ця епоха закінчилась на українському тіві.

Цируль настільки ввійшов в образ Хлєстакова, що Приступа почав на нього молитись, викрикуючи гасла "Змініть нас", не вистачало тільки слова благаю. Підтримала молебень до Цируля і молода дівчинка з "Молодої дипломатії". Львів’янка та патріотка міста вознесла до київського ревізора наступні словеса: "активізуйте нас" і "залучайте нас". В залі починалась масова істерія. Березюк мовчки за всім тим спостерігав.

Він вже відзначився фразою про те, що тупо готуватись тільки до Євро-2012. В сенсі, забувати про інфраструктуру і майбутнє.

Начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб ще раз довів, що танатос – це його профіль. Емоційний Зуб заявив, що заради національної ідеї можна померти. Але він готовий зробити цю братську могилу тільки разом зі всіма українцями. Сам він героєм не хоче бути. От таке колективне-підземельне. Зуб, як найбільш активний децибел в залі також наїхав на ЗМІ. Він постійно наголошує на небезпеці інфекційної зарази під час масової міграції народу на Євро, а ЗМІ пишуть тільки про презервативи.

На тому, вся ця кругла пурга закінчилась. 2.5 години стали новим застільним рекордом комітету ЧЄ-12. Німа сцена.

фото: gatchina3000.ru