Відсьогодні глава Міністерства освіти і науки України Ганна Новосад працюватиме в Адміністративному комітеті Національної ради з питань розвитку науки і технологій.

Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на пресслужбу Міністерства освіти України.

Під час засідання Кабінету міністрів України було затверджене посади у відомстві, Адмінкомітет очолила Новосад. Також до нього увійшли представники міністерств та інших відомств, Обласних держадміністрацій, Київської міськдержадміністрації, вузів, Національної академії наук та галузевих академій – загалом 24 людини.

«Нацрада складається з двох комітетів – Наукового та Адміністративного, кожен з яких має однакову кількість членів. У Науковий комітет входять провідні українські вчені, він оновлюється кожні два роки. Адмінкомітет формується з представників ЦОВВ та профільних установ, які мають безпосередній вплив на прийняття рішень у сфері науки, а також регіональних держадміністрацій, на території яких є значний науковий потенціал. Оскільки склад уряду та інших органів влади було оновлено, то ми повинні були відновити і склад Адмінкомітета», – пояснила міністр.

Вона також додала, що перше засідання Нацради під головуванням нинішнього прем’єр-міністра Олексія Гончарука планується на початок листопада.

До речі, у МОН назвали зарплату Новосад за вересень.