ЛЬВІВ, 18 ВЕРЕСНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Кабінет міністрів України готується затвердити текст регіональної угоди з Львівщиною вже найближчим часом.

Про це повідомив на сьогоднішній прес-конференції у Львові міністр юстиції України Олександр Лавринович, який є куратором Львівської області в уряді.

«Угода передбачає кілька питань, які не вирішувались роками або вирішувались частково»-- зазначив міністр.

Зокрема, стосовно гірничорудної промисловості області, передбачені механізми подолання проблем Нового Роздолу, Стебника.

У напрямку роботи з культурними цінностями, розроблені шляхи для того, щоб піднести роль Львівщини як туристичного краю, повідомив Лавринович.

Уряд розгляне дану угоду на черговому засіданні. Після цього вона буде передана на затвердження Львівській облраді.

Як повідомляло агентство, 6 вересня голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, перший заступник голови Львівської ОДА Валерій П’ятак та прем’єр-міністр України Віктор Янукович в Олеському замку підписали протокол намірів про підготовку проекту угоди щодо регіонального розвитку Львівської області між Кабінетом міністрів України та Львівською обласною радою.

Планується підготувати та узгодити проект угоди за два місяці.

Голова Львівської ОДА Петро Олійник заявив, що регіональна угода буде підписана після виборів з новим урядом.

Янукович планував підписати регіональні угоди зі всіма регіонами України. При цьому хотів розпочати втілення цієї ініціативи з Львівщини.